Kontakt | IT lösningar - vi erbjuder förstklassig IT lösning | Enfo Sweden

Kontakt

Enfo Group Management kontakter

Arto Herranen, CEO, arto.herranen@enfo.fi +358 44 7193 000
Lars Aabol, Executive Vice President, lars.aabol@enfo.se +46 736 840 380
Tero Kosunen, CFO, tero.kosunen@enfo.fi +358 50 444 1200
Maria Lundell, Senior Vice President, HR, maria.lundell@enfo.fi +358 50 3241 547
Adam Ritzén, Marketing Director, adam.ritzen@enfo.se +46 708 400220
Kaija Oksanen, Communications Manager, kaija.oksanen@enfo.fi +358 44 7193 003

Affärsområden

Erik Brügge, VD, Enfo Zipper, erik.brugge@enfo.se +46 704 472 887
Fredrik Bergman, VD, Enfo Zystems, fredrik.bergman@enfo.se +46 708 393 780
Mats Nygård, TF VD, Enfo Zecurity, Mats.Nygard@enfo.se +46 706 840 000
Mark Seveus, VD, Enfo Zuite, mark.seveus@enfo.se +46 739 849 204
Åsa Landén Ericsson, VD, Enfo Pointer, asa.landen@enfo.se +46 736 256 070
Nicklas Bremgård, IT Outsourcing, Nicklas.Bremgard@enfo.se +46 709 651 050

Enfo Sweden sälj

Adam Ritzén, Sales Director, Enfo Sweden, adam.ritzen@enfo.se +46 708 400220
Anders Grönlund, Marketing & Microsoft Alliance Manager, Enfo Sweden, anders.gronlund@enfo.se +46 774 404 400

Den här webbplatsen använder sig av cookies