Kontakta Enfo Zystems | IT lösningar - vi erbjuder förstklassig IT lösning | Enfo Sweden

Kontakta Enfo Zystems

Vi gillar det personliga mötet och ser fram emot att träffa dig. Enfo Zystems finns i dag i Göteborg, Stockholm, Malmö, Kuopio  (Finland) och Kiev (Ukraina). Du hittar mer information om våra kontor nedan.

Göteborg

Box 8792, 402 76 Göteborg, Sverige
info.zystems@enfo.se

Besöksadress
Lindholmspiren 3B, 5 tr
Tel: +46 774 404 400
Fax: +46 31 510 105

John Torgersson, Regionchef
john.torgersson@enfo.se

Magnus Strömer, Försäljningsansvarig
Tel: +46 709 633 965
magnus.stromer@enfo.se

Stockholm

111 39 Stockholm

Besöksadress
Adress: Regeringsgatan 109, 111 39 Stockholm
Tel: +46 774 404 400
 

Magnus Åberg, Regionchef
magnus.aberg@enfo.se

Peter Johansson, Regionchef
peter.johansson@enfo.se

John Rosenberg, Försäljningsansvarig
Tel: +46 702 699 309
john.rosenberg@enfo.se

Malmö

211 19 Malmö, Sverige

Besöksadress
Skeppsgatan 19
Tel: +46 774 404 400

Peter Andersson, Regionchef
peter.andersson@enfo.se

Kent Widberg, Försäljningsansvarig
Tel: +46 702 699 320
kent.widberg@enfo.se

 

Kontaktpersoner för mer information

Adam Ritzén, Sales Director, Enfo Sweden Sales
Tel: +46 708 400 220
adam.ritzen@enfo.se

Fredrik Bergman, VD, Enfo Zystems
Tel: +46 708 393780
fredrik.bergman@enfo.se


Den här webbplatsen använder sig av cookies